Olimpia Elbląg rocznik 2005 - strona nieoficjalna

Turniej Elbląg 2
Ładowanie...

Obowiązki rodziców

Obowiązki rodziców dzieci biorących udział w zajęciach piłkarskich ZKS Olimpia Elbląg rocznik 2005:

1. Rodzice względnie opiekunowie są odpowiedzialni za przyprowadzenie dzieci na zajęcia treningowe. Dziecko musi posiadać sprzęt sportowy.
  2. Dziecko musi być na zajęciach 15 minut przed ich rozpoczęciem. Rodzic czeka na dziecko 10 minut przed ich zakończeniem.
  3. W przypadku nieobecności dziecka na treningu rodzic powiadamia o tym trenera ( informacja niezbędna w celu lepszej organizacji zajęć).
  4. Rodzice nie uczestniczą w zajęciach treningowych, by nie absorbować uwagami swoich dzieci, krytykowaniem jego gry bądź uwag trenera.
  5. Rodzice nie powinni wymuszać na dziecku gry, by nie było zestresowane w czasie meczu lub treningu.
  6. Rodzice powinni zawsze służyć pomocą swoim dzieciom, ale nie powinni krytykować postanowień Zarządu Klubu oraz trenera bez względu na wynik meczu.
  7. Rodzice nie mają prawa ingerować w treść i metodykę procesu szkolenia.
  8. Rodzice powinni wspierać wszystkich zawodników oraz drużyny w czasie zwycięstw i porażek.
  9. Rodzice nie powinni głośno krytykować decyzji sędziego zawodów.
  10. Rodzice powinni zawsze pomóc trenerowi i kierownikowi drużyny jeżeli oni zwrócą się o pomoc, być przykładem nie tylko dla swoich dzieci, zachować się w godny sposób w czasie meczu w stosunku do obu drużyn.
  11. Rodzice powinni patrzeć przede wszystkim na rozwój fizyczny i psychiczny swojego dziecka, a nie tylko na rezultat meczu.
  12. Współpraca rodziców z trenerem i kierownikiem drużyny powinna dawać radość zarówno rodzicom jak i zawodnikom.
  13. Rodzic jest zobowiązany do wpłacania wyznaczonej składki do Klubu. Brak wpłaty może spowodować zawieszenie zawodnika.
  14. Rodzice lub opiekunowie mają obowiązek uczestniczenia w zebraniach organizowanych przez klub.
  15. Rodzice lub opiekunowie zawodników mają zakaz wchodzenia i przebywania w szatni bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć treningowych.
  16. Rodzice lub opiekunowie mają zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów w miejscu odbywania zajęć treningowych bądź rozgrywania meczu.
  17. Rodzice lub opiekunowie mają obowiązek przestrzegania regulaminów obiektów, na których odbywają się zajęcia treningowe bądź mecze.
  18. Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.

pon.

Trenerzy: