dzisiaj: 119, wczoraj: 35
ogółem: 615 113
statystyki szczegółowe
Wyjazd do Luzina
Osoby powołane na turniej do Luzina 22.11 - 23.11.2014(sobota -niedziela)
1KOWALCZYK DAMIAN
2LESZCZYŃSKI BARTOSZ
3ŁĄPIEŚ ARTUR
4STOLAROWICZ KORDIAN
5RYCKE PATRYK
6TERECH OSKAR
7KASPRZYKOWSKI FILIP
8SZOPIŃSKI SZYMON
9ŁOŚ TOMASZ
10STRÓŻEWSKI WOJCIECH
11GUMIŃSKI BARTOSZ
12PAWEŁOSZEK MACIEJ
WYJAZD SOBOTA OK GODZ.10.00 SPOD ŚWIATOWIDU. NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ :
ŚPIWÓR
LEGITYMACJE SZKOLNĄ
BUTY
OCHRANIACZE
GETRY
KOSZULKI AKASA OLIMPII
DRESY
TOALETĘ
RĘCZNIK MACIEK TO INFO DLA CIEBIE
UBRANIA NA ZMIANĘ
110 ZŁ
W CENE WYJAZDU WLICZONE JEST :PRZEJAZD,NOCLEG,WYŻYWIENIE (OBIAD,KOLACJA,ŚNIADANIE,OBIAD)I WPISOWE
UCZESTNICY TURNIEJU:
> WKS FC Gowidlino
> > KP I Gdynia
> > GOSRiT Luzino
> > Kadra Pomorza U-13
> > Football Academy Trójmiasto
> > Błękitni Wejherowo
> > Elana Toruń
> > Błękitni Łęczyce
> > Chojniczanka I
> > Chojniczanka II
> > Błękitni Wejherowo 2006
> > UKS Jedynka Reda I
> > Sława Jedynka Sławno
> > ProFan Gościcino
> > Stolem Gniewino
> > Sparta Gdańsk
> > Olimpia Elbląg
> > UKS Jedynka Reda II
> > WKS Śląsk Wrocław
> > Orkan Rumia
> > Sokół Ostróda
> > Piki Szkółka Piłkarska
> > Jantar Ustka
> > GOSRiT Dziewczyny
> > Polonia Gdańsk
JAK KTOS Z JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY NIE MOŻE JECHAĆ TO PROSZĘ DAĆ ZNAĆ DO ŚRODY WTEDY POJEDZIE KTOŚ INNY
JEŻELI KTOŚ NIE DOSTARCZYŁ MI ZGODY NA TRENOWANIE PIŁKI NOŻNEJ PROSZĘ JAK NAJSZYBCIEJ DOSTARCZYĆ DO MNIE
SZCZEGÓŁY TURNIEJU:
Harmonogram gier KASZUB CUP dla rocznika 2005/2006
22/23.11.2014
A | |
1 | GOSRiT Luzino |
2 | Błękitni Łęczyce |
3 | Profan Gościcino |
4 | KTS-K Lew Lębork |
5 | Orkan Rumia |
6 | Polonia Gdańsk |
B | |
1 | Piki Gdańsk |
2 | Jaguar Gdańsk |
3 | Błękitni 2006 Wejherowo |
4 | UKS Jedynka Reda I |
5 | GOSRiT Luzino Dziewczyny |
6 | Jantar Ustka |
C | |
1 | Błękitni Wejherowo |
2 | Kadra Pomorza Dziewczyny |
3 | UKS Jedynka Reda II |
4 | Chojniczanka II |
5 | Olimpia Elbląg |
6 | Sława Jedynka Sławno |
D | |
1 | Śląsk Wrocław |
2 | KP Gdynia |
3 | Dragon Bojano |
4 | Stolem Gniewino |
5 | Elana Toruń |
6 | Chojniczanka I |
Hala Widowiskowo Sportowa GOSRiT
im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
84-242 Luzino ul. Adama Mickiewicza 22
DZIEŃ I – SOBOTA 22.11.2014 – MECZE GRUPOWE
1 | A | 08:00 | 08:08 | GOSRiT Luzino | * | Błękitni Łęczyce |
|
|
2 | A | 08:10 | 08:18 | Profan Gościcino | * | KTS-K Lew Lębork |
|
|
3 | A | 08:20 | 08:28 | Polonia Gdańsk | * | Orkan Rumia |
|
|
4 | A | 08:30 | 08:38 | Profan Gościcino | * | GOSRiT Luzino |
|
|
5 | A | 08:40 | 08:48 | KTS-K Lew Lębork | * | Orkan Rumia |
|
|
6 | A | 08:50 | 08:58 | Błękitni Łęczyce | * | Polonia Gdańsk |
|
|
7 | A | 09:00 | 09:08 | GOSRiT Luzino | * | KTS-K Lew Lębork |
|
|
8 | A | 09:10 | 09:18 | Profan Gościcino | * | Polonia Gdańsk |
|
|
9 | A | 09:20 | 09:28 | Błękitni Łęczyce | * | Orkan Rumia |
|
|
10 | A | 09:30 | 09:38 | Polonia Gdańsk | * | KTS-K Lew Lębork |
|
|
11 | A | 09:40 | 09:48 | Orkan Rumia | * | GOSRiT Luzino |
|
|
12 | A | 09:50 | 09:58 | Błękitni Łęczyce | * | Profan Gościcino |
|
|
13 | A | 10:00 | 10:08 | GOSRiT Luzino | * | Polonia Gdańsk |
|
|
14 | A | 10:10 | 10:18 | KTS-K Lew Lębork | * | Błękitni Łęczyce |
|
|
15 | A | 10:20 | 10:28 | Orkan Rumia | * | Profan Gościcino |
|
|
16 | B | 10:30 | 10:38 | Piki Gdańsk | * | Jaguar Gdańsk |
|
|
17 | B | 10:40 | 10:48 | Błękitni 2006 Wejherowo | * | UKS Jedynka Reda I |
|
|
18 | B | 10:50 | 10:58 | Jantar Ustka | * | GOSRiT Dziewczyny |
|
|
19 | B | 11:00 | 11:08 | Błękitni 2006 Wejherowo | * | Piki Gdańsk |
|
|
20 | B | 11:10 | 11:18 | UKS Jedynka Reda I | * | GOSRiT Dziewczyny |
|
|
21 | B | 11:20 | 11:28 | Jaguar Gdańsk | * | Jantar Ustka |
|
|
22 | B | 11:30 | 11:38 | Piki Gdańsk | * | UKS Jedynka Reda I |
|
|
23 | B | 11:40 | 11:48 | Błękitni 2006 Wejherowo | * | Jantar Ustka |
|
|
24 | B | 11:50 | 11:58 | Jaguar Gdańsk | * | GOSRiT Dziewczyny |
|
|
25 | B | 12:00 | 12:08 | Jantar Ustka | * | UKS Jedynka Reda I |
|
|
26 | B | 12:10 | 12:18 | GOSRiT Dziewczyny | * | Piki Gdańsk |
|
|
27 | B | 12:20 | 12:28 | Jaguar Gdańsk | * | Błękitni 2006 Wejherowo |
|
|
28 | B | 12:30 | 12:38 | Piki Gdańsk | * | Jantar Ustka |
|
|
29 | B | 12:40 | 12:48 | UKS Jedynka Reda I | * | Jaguar Gdańsk |
|
|
30 | B | 12:50 | 12:58 | GOSRiT Dziewczyny | * | Błękitni 2006 Wejherowo |
|
|
31 | C | 13:00 | 13:08 | Błękitni Wejherowo | * | Kadra Pomorza Dz. |
|
|
32 | C | 13:10 | 13:18 | UKS Jedynka Reda II | * | Chojniczanka II |
|
|
33 | C | 13:20 | 13:28 | Sława Jedynka Sławno | * | Olimpia Elbląg |
|
|
34 | C | 13:30 | 13:38 | UKS Jedynka Reda II | * | Błękitni Wejherowo |
|
|
35 | C | 13:40 | 13:48 | Chojniczanka II | * | Olimpia Elbląg |
|
|
36 | C | 13:50 | 13:58 | Kadra Pomorza Dz. | * | Sława Jedynka Sławno |
|
|
37 | C | 14:00 | 14:08 | Błękitni Wejherowo | * | Chojniczanka II |
|
|
38 | C | 14:10 | 14:18 | UKS Jedynka Reda II | * | Sława Jedynka Sławno |
|
|
39 | C | 14:20 | 14:28 | Kadra Pomorza Dz. | * | Olimpia Elbląg |
|
|
40 | C | 14:30 | 14:38 | Sława Jedynka Sławno | * | Chojniczanka II |
|
|
41 | C | 14:40 | 14:48 | Olimpia Elbląg | * | Błękitni Wejherowo |
|
|
42 | C | 14:50 | 14:58 | Kadra Pomorza Dz. | * | UKS Jedynka Reda II |
|
|
43 | C | 15:00 | 15:08 | Błękitni Wejherowo | * | Sława Jedynka Sławno |
|
|
44 | C | 15:10 | 15:18 | Chojniczanka II | * | Kadra Pomorza Dz. |
|
|
45 | C | 15:20 | 15:28 | Olimpia Elbląg | * | UKS Jedynka Reda II |
|
|
46 | D | 15:30 | 15:38 | Śląsk Wrocław | * | KP Gdynia |
|
|
47 | D | 15:40 | 15:48 | Dragon Bojano | * | Stolem Gniewino |
|
|
48 | D | 15:50 | 15:58 | Chojniczanka I | * | Elana Toruń |
|
|
49 | D | 16:00 | 16:08 | Dragon Bojano | * | Śląsk Wrocław |
|
|
50 | D | 16:10 | 16:18 | Stolem Gniewino | * | Elana Toruń |
|
|
51 | D | 16:20 | 16:28 | KP Gdynia | * | Chojniczanka I |
|
|
52 | D | 16:30 | 16:38 | Śląsk Wrocław | * | Stolem Gniewino |
|
|
53 | D | 16:40 | 16:48 | Dragon Bojano | * | Chojniczanka I |
|
|
54 | D | 16:50 | 16:58 | KP Gdynia | * | Elana Toruń |
|
|
55 | D | 17:00 | 17:08 | Chojniczanka I | * | Stolem Gniewino |
|
|
56 | D | 17:10 | 17:18 | Elana Toruń | * | Śląsk Wrocław |
|
|
57 | D | 17:20 | 17:28 | KP Gdynia | * | Dragon Bojano |
|
|
58 | D | 17:30 | 17:38 | Śląsk Wrocław | * | Chojniczanka I |
|
|
59 | D | 17:40 | 17:48 | Stolem Gniewino | * | KP Gdynia |
|
|
60 | D | 17:50 | 17:58 | Elana Toruń | * | Dragon Bojano |
|
|
PROGRAM MINUTOWY - NIEDZIELA 23.11.2014 SYSTEM PUCHAROWY
GRAMY W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA ZAJĘTEGO W GRUPIE
Numer meczu | Godzina | MIEJSCE | DRUŻYNY | WYNIK | ||
GRA O MIEJSCA 17-24 systemem pucharowym | ||||||
1 | 8.20 | 6A-5B |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie A – 5 miejsce w grupie B |
|
| |
2 | 8.32 | 6C-5D |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie C – 5 miejsce w grupie D |
|
| |
3 | 8.44 | 6B-5A |
....................................... - .................................. 6 miejsce w grupie B - 5 miejsce w grupie A |
|
| |
4 | 8.56 | 6D-5C |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie D - 5 miejsce w grupie C |
|
| |
5 | 9.08 | 21-24 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 |
|
| |
6 |
9.20 |
17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2 |
|
| |
7 | 9.32 | 21-24 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 3 - Przegrany meczu nr 4 |
|
| |
8 | 9.44 | 17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 4 |
|
| |
9 | 9.56 | O 23 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 5 – Przegrany meczu nr 7 |
|
| |
10 | 10.08 | O 21 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 |
|
| |
11 | 10.20 | O 19 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 6 - Przegrany meczu nr 8 |
|
| |
12 | 10.32 | O 17 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 6 - Zwycięzca meczu nr 8 |
|
| |
10.45- 11.00 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 17-24 | ||||||
GRA O MIEJSCA 9-16 systemem pucharowym | ||||||
13 | 11.00 | 4A-3B |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie A – 3 miejsce w grupie B |
|
| |
14 | 11.12 | 4C-3D |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie C – 3 miejsce w grupie D |
|
| |
15 | 11.24 | 4B-3A |
....................................... - .................................. 4 miejsce w grupie B - 3 miejsce w grupie A |
|
| |
16 | 11.36 | 4D-3C |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie D - 3 miejsce w grupie C |
|
| |
17 | 11.48 | 13-16 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 13 – Przegrany meczu nr 14 |
|
| |
18 | 12.00 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 |
|
| |
19 | 12.12 | 13-16 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 15 - Przegrany meczu nr 16 |
|
| |
20 | 12.24 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 16 |
|
| |
21 | 12.36 | O 15 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 17 – Przegrany meczu nr 19 |
|
| |
22 | 12.48 | O 13 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 19 |
|
| |
23 | 13.00 | O 11 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 18 - Przegrany meczu nr 20 |
|
| |
24 | 13.12 | O 9 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 18 - Zwycięzca meczu nr 20 |
|
| |
13.30-13.45 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 9-16 | ||||||
GRA O MIEJSCA 1-8 systemem pucharowym | ||||||
25 | 13.48 | 2A-1B |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie A – 1 miejsce w grupie B |
|
| |
26 | 14.00 | 2C-1D |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie C – 1 miejsce w grupie D |
|
| |
27 | 14.12 | 2B-1A |
....................................... - .................................. 2 miejsce w grupie B - 1 miejsce w grupie A |
|
| |
28 | 14.24 | 2D-1C |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie D - 1 miejsce w grupie C |
|
| |
29 | 14.36 | 5-8 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 25 – Przegrany meczu nr. 26 |
|
| |
30 | 14.48 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 25 – Zwycięzca meczu nr. 26 |
|
| |
31 | 15.00 | 5-8 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 27 - Przegrany meczu nr. 28 |
|
| |
32 | 15.12 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 28 - Zwycięzca meczu nr. 28 |
|
| |
33 | 15.24 | O 7 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 29 – Przegrany meczu nr. 31 |
|
| |
34 | 15.36 | O 5 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 29 – Zwycięzca meczu nr. 31 |
|
| |
35 | 15.48 | O 3 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 30 - Przegrany meczu nr. 32 |
|
| |
36 | 16.00 | FINAŁ |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 30 - Zwycięzca meczu nr. 32 |
|
| |
16.30 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 1-8 zakończenie Kaszub Cup | ||||||
PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ FOTELIKI SAMOCHODOWE
|
Trenerzy:
Rafał Starzyński
tel.501 740 549
Wojtek Nazimek
tel. 530 633 544