Ładowanie...

Aktualności

Olimpia III Elbląg - Jeziorak Iława 3:2

• autor: oe2005, 2016-10-21 20:41

Zwycięstwem  zakończyło się spotkanie między Olimpią III Elbląg a Jeziorakiem Iława. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Alan Dziurdzia i jedną Maciek Błaszczuk. Do przerwy goście wygrywali 0:1 zdobywając bramkę tuż przed końcem pierwszej połowy, wykorzystując nieporozumienie środkowych obrońców z Elbląga.  Po przerwie zawodnicy Olimpii mocno zmotywywani utratą bramki szybko odrobili straty za sprawą przytomnego zachowania w polu karnym Maćka Błaszczuka, asystą przy golu popisał się Bartek Pałasz. Drugiego gola na 15 minut przed końcem, po zamieszaniu w polu karnym zdobył Alan Dziurdzia po asyscie Igora Borkowskiego. Trzecią bramkę zawodnicy z Elbląga zdobyli na 10 minut przed końcowym gwizdkiem po dorbym odbiorze w środku pola Kuby Bewicza indywidulaną akcją popisał się Alan Dziurdzia umieszczając piłkę w bramce. Bramkę na 3:2 zawodnicy Jezioraka strzelili na 30 sekund przed zakonczeniem spotkania. Na uwagę zasługuję również fenomenalna interwencja bramkarza elblążan przy wyniku 2:1, gdzie wygrał pojedynek sam na sam z zawdnikiem z Iławy,